Karrier 2018-01-12T08:55:38+00:00

AKTUÁLIS ÁLLÁSHIRDETÉSEINK

15 éve a vállalkozás fejlesztési piac meghatározó szereplője, a MAPI Magyar Fejlesztési Iroda Zrt. (MAPI Zrt.) keres

GINOP ill. VP projektek megvalósításához kapcsolódóan

pályázati projektmenedzsert.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, illetve rugalmas munkavégzésben vidéken is

Ellátandó feladatok:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • projektek háttérdokumentumainak (számlák, teljesítés-igazolások, könyvelési dokumentumok, stb.) feldolgozása
  • kifizetési kérelmek összeállítása és benyújtása
  • szerződésmódosítások kezelése
  • monitoring tevékenység ellátása (projekt előrehaladási jelentések készítése)
  • helyszíni ellenőrzések előkészítése, ellenőrzéseken való részvétel és a pályázatokkal kapcsolatos könyvelési és egyéb dokumentumok ellenőrzése

Szakmai és személyiségre vonatkozó elvárások:

  • legalább 2 éves tapasztalat európai uniós pályázatok kezelése területén (GINOP és/vagy VP)
  • logikus gondolkodásmód, önálló munkavégzés, talpraesett személyiség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció, jó problémamegoldó képesség
  • pontosság, precizitás
  • nagy terhelhetőség
  • felelősségteljesség, megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány, tényleges vezetési gyakorlat

Előnyként értékeljük:

  • aktív angol, vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kimagasló fizetés
  • rugalmas munkavégzés,
  • innovatív szervezeti kultúra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • teljesítményhez igazodó javadalmazás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát a fizetési igény megjelölésével Essősy Zsombor részére, a  zsombor.essosy@mapi.hu e-mail címre küldheti el.

Jelentkezéséhez kérjük, az alábbi dokumentumokat csatolja:

  • fényképes önéletrajz
  • referencialista (eddig kezelt pályázattípusok, projektek felsorolása)

Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem rendelkezik releváns szakmai tapasztalattal, illetve a fenti dokumentumok hiányosak, pályázati anyagát nem áll módunkban feldolgozni!

Jelentkezését köszönjük!

MARADJON VELÜNK KAPCSOLATBAN!

Valamennyi aktuálisan nyitott pozíciónkat megjelentetjük honlapunkon, Facebook és LinkedIn oldalainkon is, hogy a nálunk elhelyezkedni kívánó szakemberek a lehető leghamarabb értesülhessenek a megnyíló lehetőségekről.

Bezárás