Karrier2019-08-13T09:43:03+00:00

AKTUÁLIS ÁLLÁSHIRDETÉSEINK

A vállalkozásfejlesztési piac meghatározó szereplőjeként 15 éve sikeresen működő MAPI Magyar Fejlesztési Iroda Zrt. (MAPI Zrt.)

képzési adminisztrátort

keres csapatába.

Munkavégzésed helye és ideje:

  • Budapest, 3. kerület, vadonatúj irodánkban
  • rugalmas részmunkaidő (napi 4-6 óra), kisgyermekes anyukák számára is ideális!
  • rendszeres home-office lehetőség

Jó eséllyel pályázol a pozíció betöltésére, ha:

  • releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel (felnőttképzési) adminisztráció területen
  • precíz vagy, és kiemelten ügyelsz a határidők betartására
  • elkötelezett vagy az általad végzett munka kiváló minősége iránt
  • szereted a rendet magad körül, és rendszerben gondolkodsz
  • jól bánsz az MS Office programokkal
  • megbízható és felelősségteljes vagy
  • talpraesett, kitartó és terhelhető személyiség vagy

A következő feladatok várnak Rád a MAPI-nál:

  • felnőttképzéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése, vezetése (szerződések, jelenléti ívek, haladási naplók, tanúsítványok, stb)
  • képzésekhez kapcsolódó résztvevői segédanyagok előkészítése a trénerek számára
  • képzést követően a képzési dokumentációk teljeskörű ellenőrzése, archiválása
  • OSAP, FINY2 és a belső vállalati rendszerekben a képzések folyamatos adminisztrációja
  • kapcsolattartás a trénerekkel, képzésszervezőkkel
  • képzésekhez kapcsolódó eszközök, irodaszerek rendelése, készlet nyomon követése

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Amit a MAPI kínál Számodra cserébe:

  • versenyképes fizetés
  • lendületes, támogató csapat, innovatív szervezeti kultúra
  • exkluzív irodai környezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés

A jelentkezés módja:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével Nagy Tünde részére, a tunde.nagy@mapi.hu e-mail címre várjuk.

Kérjük, vedd figyelembe, hogy hiányos pályázati dokumentum, illetve kizáró feltétel fennállása esetén pályázati anyagodat nem tudjuk kiértékelni.

Várjuk jelentkezésedet!

értékesítés-támogatási menedzsert

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 3. kerület
  • Rugalmas munkavégzés, akár heti 2 nap home office

Ellátandó feladatok:

  • a MAPI-csoport szolgáltatás-értékesítési tevékenységének aktív támogatása
  • kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás és új ügyfelek akvizíciója
  • közvetítő partnerekkel való kapcsolattartás
  • piacfigyelés, piacelemzés
  • adatbázis építése és kezelése
  • értékesítés-támogató anyagok összeállítása
  • hírlevelek, prezentációk készítése

Szakmai és személyiségre vonatkozó elvárások:

  • legalább 2 éves tapasztalat szolgáltatás értékesítési területen
  • felsőfokú végzettség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • proaktivitás és célorientáltság
  • nagy terhelhetőség
  • felelősségteljesség, megbízhatóság
  • angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány, tényleges vezetési gyakorlat

Előnyként értékeljük:

  • aktív angol nyelvtudás
  • képzés, szervezetfejlesztés területén szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkavégzés
  • innovatív szervezeti kultúra
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • változatos, kihívásokkal teli munka
  • teljesítményhez igazodó javadalmazás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát a fizetési igény megjelölésével Essősy Zsombor részére, a  zsombor.essosy@mapi.hu e-mail címre küldheti el.

Jelentkezéséhez kérjük, az alábbi dokumentumokat csatolja:

  • magyar nyelvű fényképes önéletrajz
  • magyar nyelvű motivációs levél

Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem rendelkezik releváns szakmai tapasztalattal, illetve a fenti dokumentumok hiányosak, jelentkezését nem áll módunkban feldolgozni!

Köszönjük!

MARADJON VELÜNK KAPCSOLATBAN!

Valamennyi aktuálisan nyitott pozíciónkat megjelentetjük honlapunkon, Facebook és LinkedIn oldalainkon is, hogy a nálunk elhelyezkedni kívánó szakemberek a lehető leghamarabb értesülhessenek a megnyíló lehetőségekről.

Bezárás